ODPUST ŚW. STANISŁAWA KOSTKI

plakat wieczór uwielbienia Grajewo

W ramach odpustu ku czci św. Stanisława Kostki oraz duchowego przygotowania do Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej, które w tym roku odbędą się w naszym mieście, będzie miało miejsce szczególne spotkanie. W sobotę 20 września o godzinie 19.30, w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie organizowany jest „Wieczór uwielbienia”. Modlitwa o uzdrowienie, dziękczynienie i uwielbienie Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie poprzez wspólny śpiew, muzykę, świadectwo, pantomimę przygotowaną przez młodzież, połączone z krótką katechezą. Jest to dobry czas zawierzenia Bogu kolejnego roku szkoły, czy pracy oraz duchowego umocnienia dla nas i całych naszych rodzin. Serdecznie zapraszamy wszystkich, młodszych i starszych do wspólnego trwania przed Bogiem.