ULOTKA STRONA 1

ULOTKA STRONA 2

Drodzy parafianie zachęcamy abyście planując letni wypoczynek dla swoich rodzin wzięli pod uwagę propozycję rekolekcyjną Ruchu Światło-Życie. Dzieci, młodzież i rodziny mają okazję aby połączyć czas rekreacji z formacją duchową. Pięknym owocem tych piętnastodniowych rekolekcji jest wzrost wiary i zaangażowania w życie wspólnoty kościoła.  Propozycja ta skierowana jest również do tych dzieci, młodzieży i rodzin,  którzy przeżywają kryzys wiary i sensu życia, i przez to oddalili się od kościoła.

Ruch Światło-Życie co roku dba aby te rekolekcje były atrakcyjne programowo i cenowo. W programie zawarte są akcenty formacji duchowej i turystycznej. Koszt wypoczynku to tylko 530 zł na terenie naszej diecezji dla dzieci i 800 zł w górach dla młodzieży. Zapewniamy wyżywienie, noclegi i ubezpieczenie.

Terminy turnusów podane są na plakatach, ulotkach i stronach internetowych.

Przedział wiekowy dopasowany jest tak aby grupa osób była w tym samym wieku co ułatwia integrację i przekaz ważnych spraw katechetyczno-wychowawczych.

Szczegółowe informacje i karty zapisów w zakrystii u duszpasterzy.