przegladpiosenki2015

Film z Diecezjalnego Przeglądu Piosenki Religijnej 2015

Dnia 10 października 2015 r. w Grajewie odbył się XXII Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej pod hasłem "Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią" (Mt 5,7). Hasło przeglądu jest nawiązaniem do Światowych Dni Młodzieży które w przyszłym roku odbędą się w Krakowie. Do parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy zjechało ponad 400 osób, dzieci i młodzieży m. in. z Grajewa, Łomży, Kolna, Miastkowa, Wąsosza, Rząśnika, Poręby, Zambrowa, Jedwabnego, Stawisk, . Ponad 20 zespołów parafialnych (schol, chórów, zespołów) zaprezentowały dorobek wokalno muzyczny pieśni i piosenek religijnych. Gościem specjalnym przeglądu był zespół "Zespół ŚDM" złożony młodzieży całej diecezji łomżyńskiej. Przegląd rozpoczął się Uroczystą Eucharystią o godz. 9.00. Pełni wdzięczności wszyscy uczestnicy Eucharystii, udali się do Domu Katolickiego aby wspólnie się radować i wychwalać Boga śpiewem. Dziękujemy wszystkim którzy nam pomogli w organizacji XXII Diecezjalnego Przeglądu Piosenki Religijnej i już dzisiaj zapraszamy na kolejne nasze spotkanie, już za rok.