20170217 1109021 Copy Copy

W piątek 18.02.2017r. odbył się parafialny wyjazd dzieci i młodzieży na narty.O godzinie 8:00 wyruszyliśmy do Ośrodka WOSiR Szelment koło Suwałk. Liczba dzieci z klas IV-VI wynosiła 45. Pojechało z nami też kilku uczniów z klas III.Byliśmy bardzo podekscytowani na myśl o naszych zmaganiach na stoku narciarskim. Niektórzy z nas po raz pierwszy mieli styczność z nartami, jednak wszyscy poradzili sobie znakomicie. Czas na stoku minął nam bardzo szybko i zanim się zorientowaliśmy musieliśmy jechać dalej. Kolejnym punktem naszego wyjazdu na narty był McDonald ’s, a następnie – KFC w Suwałkach. Pełni wrażeń i z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do Grajewa o 16:00.

Opiekunami naszego wyjazdu na narty byli nasi nauczyciele: pan Tomasz Babul, pani Iwona Sypytkowska, pani Aleksandra Kuczyńska i pani Lidia Łepkowska. Dwugodzinnego instruktarzu jazdy na nartach udzielił nam ks. Artur Dobrzyński wikariusz par. pw. MBNP w Grajewie. Za co mu serdecznie dziękujemy. Niech Dobry Bóg wynagrodzi ludziom dobrej woli, którzy nie szczędzili trudu, aby zorganizować dla nas taką fajną atrakcję.

Zadowoleni rodzice, opiekunowie  oraz dzieci i młodzież  :)

KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI WIELKI POST 2017

W okresie Wielkiego Postu nasza parafia organizuje kurs przedmałżeński.

Bardzo serdecznie zapraszamy narzeczonych przygotowujących się do Sakramentu małżeństwa.

Bliższe informacje i zapisy w kancelarii parafialnej.

kurs przedmal

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZIMOWISKO Z MATKĄ BOŻĄ 2017 -RELACJA

Czwartek 71

W Niedzielę 29.01.2017r.  Mszą Święta o godzinie 9.30 zakończyliśmy nasze Zimowisko z Matką Boża .Przez ten tydzień w tej formie wypoczynku organizowanego przez naszą parafię skorzystało 78 uczestników w wieku od 6 do 14 lat .Dziękujemy 30 Animatorom którzy sprawowali opiekę i czuwali nad bezpieczeństwem nad 10 grupa dzieci. Czas spędziliśmy aktywnie poprzez poznanie ciekawych rzeczy i zagadnień jak również zabawę. Każdy dzień zaczynaliśmy mszą świętą a potem różne zajęcia jak chociaż by spotkanie z policją na temat bezpieczeństwa poznanie miejsca pracy i zadań pracy strażaków, pokaz zapasów , czy wyjazd do Białegostoku do kina i lodowisko. Dzięki uprzejmości burmistrza Miasta korzystaliśmy z pływalni miejskiej i zobaczyliśmy Muzeum Mleka. Dziękujemy dyrekcji ZS nr 2 im 9 Pułku Strzelców Konnych za udostępnienie budynku i sali gimnastycznej. Dziękujemy nauczycielom Beacie Strzałkowskiej , Andrzejowi Mścichowskiemu i Krzysztofowi Gutowskiemu za przeprowadzenie z dziećmi ciekawych zajęć edukacyjnych.

Duszpasterze par. pw. MBNP

Link do fotogalerii zimowiska  zimowisko