DSC 0042Nasza parafia jak co roku organizowała Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej . Tegoroczny XXIV przegląd odbył się pod hasłem „ Napełnieni Duchem” dnia 10 czerwca br.. Wydarzenie odbywało się tym razem w świątyni, a nie jak dotychczas – w domu katolickim.Wydarzenie rozpoczęło się Mszą świętą. Tego rocznymi laureatami przeglądu były schola z Szumowa , Andrzejewa i Białszewa. Zaprezentowały one po dwa utwory. Między innymi można było usłyszeć znane piosenki takie jak: “Chwalę Ciebie Panie” czy “Dotknij Panie moich oczu”. Po prezentacji zespołów wystąpił tegoroczny gość specjalny, którym był zespół katolicki “Boża nuta” z Brańszczyka. Kulminacją przeglądu było wręczenie pamiątkowych statuetek oraz wspólne zdjęcie. Po wyjściu z kościoła, na uczestników czekała słodka niespodzianka w postaci waty cukrowej. Przegląd to wspaniały czas, w którym dzieci i młodzież naszej diecezji może doświadczać bożej miłości poprzez wspólne pasje. JuŻ za rok jubileuszowy XXV PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJna który już serdecznie zapraszamy .