Ogłoszenia duszpasterskie:

Dziś przypada Czwarta Niedziela Wielkanocna, tzw. Niedziela Dobrego Pasterza, a tym samym rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do Służby w Kościele.

Jutro obchodzić będziemy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika - Głównego Patrona Polski. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszej ojczyźnie.

Ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na potrzeby WSD w Łomży. Wszystkim ofiarodawcom w imieniu Rektora, księży wykładowców jak również wszystkich alumnów łomżyńskiego seminarium składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego prosił o przekazanie zaproszenia na Biebrzańskie Targi Twórczości i Sztuki Ludowej, które odbędą się w niedzielę 29 kwietnia w Osowcu - Twierdzy. Na targach wyroby zaprezentuje ponad 100 wystawców, odbędą się warsztaty przyrodnicze oraz występy zespołów folklorystycznych i ludowych.

W tym tygodniu kontynuujemy zbiórkę ofiar na fundusz remontowy kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy staropolskiego Bóg zapłać.

W tym tygodniu pożegnaliśmy:

+ Antoninę Samojlik, l. 7. W Jej intencji zostanie odprawiona Msza św. w 30 dzień od śmierci, oraz 13 Mszy św. od uczestników pogrzebu.

+ Eugeniusza Węgoborskiego, l. 93. W jego intencji odprawiona zostanie Msza św. w 30 dzień od śmierci i 4 Msze św. od uczestników pogrzebu.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...