Parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie

Ogłoszenia duszpasterskie:

 

Dziś przypada Czwarta Niedziela Wielkanocna, tzw. Niedziela Dobrego Pasterza, a tym samym rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do Służby w Kościele.

            Jutro obchodzić będziemy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika - Głównego Patrona Polski. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszej ojczyźnie.

            Ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na potrzeby WSD w Łomży. Wszystkim ofiarodawcom w imieniu Rektora, księży wykładowców jak również wszystkich alumnów łomżyńskiego seminarium składamy serdeczne Bóg zapłać.

            Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego prosił o przekazanie zaproszenia na Biebrzańskie Targi Twórczości i Sztuki Ludowej, które odbędą się w niedzielę 29 kwietnia w Osowcu - Twierdzy. Na targach wyroby zaprezentuje ponad 100 wystawców, odbędą się warsztaty przyrodnicze oraz występy zespołów folklorystycznych i ludowych.

            W tym tygodniu kontynuujemy zbiórkę ofiar na fundusz remontowy kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy staropolskiego Bóg zapłać.

           

            W tym tygodniu pożegnaliśmy:

            + Antoninę Samojlik, l. 7. W Jej intencji zostanie odprawiona Msza św. w 30 dzień od śmierci, oraz 13 Mszy św. od uczestników pogrzebu.

            + Eugeniusza Węgoborskiego, l. 93. W jego intencji odprawiona zostanie Msza św. w 30 dzień od śmierci i 4 Msze św. od uczestników pogrzebu.

            Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...

          

           

                                           


 


Parafia pw. MBNP w Grajewie - wszelkie prawa zastrzeżone, hosting - FTP-GRAJEWO