Ogłoszenia duszpasterskie:

I Niedzieli Wielkiego Postu

Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa Wielkopostne:
- Droga Krzyżowa w piątki o godz.17.00, później Msza św.
-Gorzkie żale w niedziele po Mszy św. o godz. 11.30. przy wystawionym Najświętszym Sakramencie
Za udział w Gorzkich Żalach we wszystkich kościołach można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
W dniu dzisiejszym ofiary składane na tace przeznaczamy na misje.
Jak co roku, organizowany jest kurs przedmałżeński. Chętni, mogą do przyszłej niedzieli zgłaszać się w zakrystii i w kancelarii, aby dokonać zapisu na ten kurs, który przeprowadzi ks. Krzysztof. Mogą się zgłaszać także osoby z poza parafii. Pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 17.00.
Od jutra rozpoczynamy zbiórkę ofiar na cele remontowe parafii. W związku z powyższym, zapraszamy chętnych do pomocy w jej przeprowadzeniu, a księża odwiedzą mieszkańców naszych bloków, po Mszy św. o godz. 17.00.

W tym tygodniu pożegnaliśmy:
+ Alinę Skalską, l. 74. W Jej intencji zostanie odprawiona Msza św. w 30 dzień od śmierci i 4 Msze św. od uczestników pogrzebu.
+ Helenę Zimkowską l. 83. W Jej intencji zostanie odprawiona Msza św. w 30 dzień od śmierci i 6 Mszy św. od uczestników pogrzebu.

Terminarz Mszy św. od uczestników pogrzebu jest do odebrania w zakrystii.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..